Występ w Domu Opieki z okazji Święta Niepodległości

Dzisiaj mieliśmy ogromną przyjemność odwiedzić Podopiecznych Domu Opieki Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Lublinie, przy ul. Kosmonautów. Okazją do spotkania była rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji przedszkolaki z grupy „Jeżyki” przygotowały program artystyczny złożony z wierszy i pieśni patriotycznych. Występ przebiegł w bardzo podniosłej atmosferze. Mieszkańcy domu opieki bardzo ciepło nas przyjęli i razem z nami nucili pieśni patriotyczne. Dzieci miały także okazję obejrzeć wystawę krawatów oraz pracę plastyczną przedstawiającą kosmonautę, wykonaną przez mieszkańców domu opieki z kuleczek bibuły. Praca ta wygrała konkurs na największy obraz wykonany z kuleczek bibuły. Dziękujemy za bardzo miłe spotkanie. Do zobaczenia wkrótce!