Ważne informacje

Informujemy, że rekrutacja uzupełniająca do przedszkola odbywać się będzie od 16.04.2018 godz. 8:00 do 27.04.2018 do godz. 15:00.

Zapraszamy, mamy jeszcze wolne miejsca!

Znajdziecie tu najważniejsze informacje, o które pytają nas Rodzice.

• Jadłospis na bieżący tydzień
    abyście zawsze mogli sprawdzić co Wasz mały przedszkolak będzie jadł i co ugotować w domu żeby się „nie zdublowało” z posiłkami w przedszkolu.
  • Miesięczne plany pracy każdej z grup
    abyście mogli czuwać nad tym czego aktualnie uczy się Wasze dziecko. W rozpiskach na dany miesiąc znajdziecie wiadomości z różnych dziedzin, które będziemy omawiać z dziećmi oraz umiejętności, nad którymi chcemy z nimi pracować. Dzięki temu będziecie mogli sprawdzać efektywność naszej pracy oraz utrwalać wiedzę swojego dziecka w domu podczas wspólnej zabawy.
  • Plan atrakcji
    to nic innego jak rozpiska ciekawych spotkań, wycieczek i zajęć, które zaplanowane są w danym miesiącu.
  • Konsultacje z Rodzicami
    z tej zakładki dowiecie się kiedy można spotkać się i spokojnie porozmawiać
    o dziecku z nauczycielkami.
  • Zajęcia dodatkowe
    gdy myli Wam się, którego dnia Wasze dziecko ma angielski a kiedy jest rytmika ;-)
  • Cennik
    żebyście zawsze mogli sprawdzić numer konta przedszkola i opłaty za nasze usługi.