SZKOLENIE NAUCZYCIELI Z PIERWSZEJ POMOCY

Ratownik z firmy RAT MED – Pan Norbert Miącz poprowadził dla nas szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy. W kursie uczestniczyły panie nauczycielki z trzech przedszkoli : Przedszkole Prywatne Ziarenko Lublin; Przedszkole Pszczółka oraz z Przedszkole Niepubliczne Misiaczek w Lublinie. Podczas szkolenia dowiedziałyśmy się między innymi w jaki sposób prawidłowo wykonywać resustytacje krążeniowo-oddechową osób dorosłych i dzieci, jak zachować się w wypadku urazów, obrażeń, nagłych zachorowań, zadławień i innych sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu. Bardzo cenna była możliwość wielokrotnych praktycznych ćwiczeń pod okiem fachowca. Bardzo dziękujemy Panu Norbertowi za cierpliwość i zaangażowanie.