PIERWSZA POMOC

Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/szkodnik/public_html/przedszkole.zlublina.pl/wp-content/themes/misiaczek/single.php on line 18

20 czerwca nasze przedszkole odwiedziła Pani Marta Brodowska ze Strefa Pierwszej Pomocy, która poprowadziła warsztaty z pierwszej pomocy dla dzieci w formie pluszakowych animacji teatralnych. W zaczarowany świat ratownictwa medycznego zabrały nas jeżyk ratownik, sęp, koń i świnka, którzy w swojej leśnej podróży napotykali na różne niebezpieczeństwa. Bohaterowie animacji w zabawny sposób przekazali dzieciom umiejętności wzywania pomocy, tworzenia opatrunków, opatrywania złamań, czy postępowania przy utracie przytomności. Dzieci miały tez okazję same poćwiczyć bandażowanie kończyn. Bardzo dziękujemy Pani Marcie za ciekawe i pouczające spotkanie:-)