KONKURS RODZINNY „MOJA KARTKA WIELKANOCNA” :)

Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/szkodnik/public_html/przedszkole.zlublina.pl/wp-content/themes/misiaczek/single.php on line 18

W dniu dzisiejszym zostały wręczone dyplomy i nagrody dla dzieci, które wzięły udział w konkursie dla dzieci i rodziców pt. „Moja Kartka Wielkanocna”. Celem konkursu było wspólne wykonanie przez rodziców i dzieci kartki Wielkanocnej przy użyciu dowolnej techniki plastycznej. Wszystkie prace były przepiękne i zachwyciły całą Komisję, która nie potrafiła wybrać 3 najlepszych kartek wielkanocnych. W związku z tym wszystkie dzieci wraz ze swoimi rodzicami zdobyły pierwszą nagrodę w tym konkursie :-) Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym :-)